Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

» Návrat

Pridané: 26.1.2017 18:00
Zdroj: Tlačová správa ZSSK

Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017 Vlaky InterCity budú od 1. februára spájať Bratislavu a Košice už štyrikrát denne. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) plní svoj sľub verejnosti a posilňuje dopravu na hlavnom železničnom ťahu po odchode súkromného dopravcu RegioJet.

 

 

 

 

 

Tri páry nových vlakov InterCity zastavia aj v Trenčíne, Liptovskom Mikuláši, Spišskej Novej Vsi a v ďalších staniciach, ktoré obsluhoval konkurent. Štvrtý pár ZSSK ponecháva ako expresné spojenie, ktoré bude stáť na doterajších piatich zastávkách s jazdným časom 4 hodiny 42 minút. Vlaky InterCity budú naďalej premávať bez štátnych dotácií. Cestovné z hlavného mesta do metropoly východu zostáva nezmenené – začína sa od 15,90 €.

Náhle rozhodnutie súkromného dopravcu nás postavilo pred úlohu vo veľmi krátkom čase zabezpečiť spojenie desaťtisícom cestujúcich. Znamená to zásah do ekonomického modelu IC vlakov. Nové komerčné vlaky budeme denne monitorovať, vyhodnocovať ich efektívnosť a do druhej zmeny cestovného poriadku v júni tohto roka rozhodneme o ďalšom postupe, “ hovorí podpredseda predstavenstva a riaditeľ úseku ekonomiky Patrik Horný.

Vo vlakoch InterCity cestujúcim zostanú služby, na ktoré sú od ich zavedenia zvyknutí. V 1. triede si môžu vybrať bezplatne kávu alebo čaj, noviny, balenú vodu a k internetovému spiatočnému lístku rezervovať bezplatné parkovanie v Bratislave, Žiline, Poprade alebo v Košiciach. Pre cestujúcich v 2. triede je k dispozícii balená voda a tlač. V každom vlaku InterCity bude ZSSK naďalej zaraďovať reštauračný vozeň s jedlami z čerstvých surovín a vozeň s kupé pre deti a imobilných cestujúcich. V celom vlaku bude k dispozícii bezplatné WiFi a elektrické zásuvky.

Všetky štyri páry IC vlakov odvezú na zrekonštruovaných častiach trasy cestujúcich maximálnou možnou rýchlosťou 160 kilometrov za hodinu. Nie každé nové vlakové spojenie kopíruje cestovný poriadok súkromného dopravcu. „Tam, kde nám súkromný dopravca neuvoľnil trasu, sme boli nútení hľadať inú časovú polohu,“ uvádza člen predstavenstva ZSSK a riaditeľ úseku obchodu Karol Martinček. „Pokiaľ ide o rýchlosť, ešte tento rok sa chceme dostať s najrýchlejším spojením na trase Bratislava-Košice na čas 4:30. Veríme, že takáto rýchlosť najbezpečnejšej a najekologickejšej formy dopravy pomôže cestujúcim
v autobusoch a autách vyskúšať aj naše služby,
“ zdôrazňuje Martinček.

ZSSK obnovila vlaky InterCity 11. decembra 2016. V súčasnosti spájajú Bratislavu a Košice dvakrát denne. „Za hospodárenie vlakov nesieme naďalej plnú zodpovednosť. Našou ambíciou zostáva dostať tieto vlaky do pozitívneho účtovného hospodárskeho výsledku,“ hovorí podpredseda predstavenstva a riaditeľ úseku ekonomiky Patrik Horný a dodáva: „Ekonomiku vlakov budeme pozorne sledovať a v prípade nedostatočného vyťaženia sme pripravení prijať zodpovedajúce opatrenia.

Cestovný poriadok vlakov InterCity od 1. februára 2016

  • odchody z Bratislavy do Košíc: 5:33, 11:33, 15:47*, 17:33
  • odchody z Košíc do Bratislavy: 5:16, 7:31* (v nedeľu 9:31*), 11:16, 17:16
  • zastávky: Bratislava hl. st., Trnava, Trenčín, Žilina, Vrútky, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Štrba, Poprad-Tatry, Spišská Nová Ves, Kysak, Košice.

*InterCity (BA-KE 4:42)

  • Expresné spojenie o 15:47 z Bratislavy a o 7:31 (v nedeľu 9:31) z Košíc bude stáť len v Bratislave, Trnave, Žiline, Poprade-Tatry, Kysaku a v Košiciach s jazdným časom 4 hodiny 42 minút

 

číslo vlaku 520 510 514 522 524
  prích. odch. prích. odch. prích. odch. prích. odch. prích. odch.
Košice   5:16   7:31   9:31   11:16   17:16
Kysak 5:28 5:29 7:43 7:44 9:43 9:44 11:28 11:29 17:28 17:29
Spišská N. Ves 6:07 6:08 l l l l 12:07 12:08 18:07 18:08
Poprad-Tatry 6:26 6:27 8:35 8:36 10:35 10:36 12:26 12:27 18:26 18:27
Štrba 6:41 6:42 l l l l 12:41 12:42 18:41 18:42
Lipt. Mikuláš 7:08 7:09 l l l l 13:08 13:09 19:08 19:09
Ružomberok 7:26 7:27 l l l l 13:26 13:27 19:26 19:27
Vrútky 7:51 7:53 l l l l 13:51 13:53 19:51 19:53
Žilina 8:10 8:12 10:10 10:12 12:10 12:12 14:10 14:12 20:10 20:12
Trenčín 9:16 9:18 l l l l 15:17 15:19 21:16 21:18
Trnava 9:59 10:01 11:49 11:50 13:49 13:50 16:00 16:01 21:59 22:01
Bratislava hl.st. 10:27   12:03   14:13   16:27   22:27  

IC 510 nejde v (7) a 1 5., 17.IV., 1 ., 8.V.
IC 514 ide v (7) a 1., 8.V., nejde 16.IV.

 

číslo vlaku 521 523 513 525
  prích. odch. prích. odch. prích. odch. prích. odch.
Bratislava hl.st.   5:33   11:33   15:47   17:33
Trnava 5:58 6:00 11:58 12:00 16:12 16:13 17:58 18:00
Trenčín 6:41 6:43 12:41 12:43 l l 18:41 18:43
Žilina 7:47 7:49 13:47 13:49 17:47 17:49 19:47 19:56
Vrútky 8:05 8:07 14:05 14:07 l l 20:12 20:14
Ružomberok 8:33 8:34 14:33 14:34 l l 20:39 20:40
Lipt. Mikuláš 8:51 8:52 14:51 14:52 l l 20:57 20:58
Štrba 9:19 9:20 15:19 15:20 l l 21:25 21:26
Poprad-Tatry 9:33 9:35 15:33 15:35 19:22 19:23 21:39 21:41
Spišská N. Ves 9:52 9:53 15:52 15:53 l l 21:58 21:59
Kysak 10:30 10:32 16:30 16:32 20:16 20:17 22:36 22:38
Košice 10:44   16:44   20:29   22:50  

IC 513 nejde 14., 15., 16. IV.





Súvisiace odkazy

Diskusia

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

Príspevky: 57     Stránky: / 3     Výpis:    
» RadoB Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 1 572 29.1.2017 19:49
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

prípoj do Prešova od posledného ICčka len v piatok - takto sa ekonomika IC vlakov príliš nespamätá... šetrenie na nesprávnom mieste...

» 405.9 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 0 29.1.2017 13:03
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Nitra je dobrý zapadákov, stanica úbohá

» kamilk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 2 086 28.1.2017 13:33
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

» distefano
... spojenie NR-TT Os a potom este rychlejsim IC ZSSK ...
Neverím tomu, že povšimnutiahodná skupina cestujúcich by bola ochotná prejsť z priameho autobusu na drahší vlak.

» janciP Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 0 28.1.2017 11:27
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Pohodlnejsie cestovanie k tomu...
Myslis v terajsich IC? No, ak aj v dalsich budu v 2. triede, okrem detskeho vozna, len Bmpeery moc pohodlne to nie je. A ak je este plny vlak... Tie velke stoliky, v mesiacoch s kratsimi dnami, plna davka svetla este aj v 1tke celu cestu. Fakt nic moc. V kupeckach RJ sa, po dohode, dalo aspon svetlo stlmit. A sum, alebo az hluk od ludi z celeho vozna.

» distefano Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 470 28.1.2017 10:06
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Takze vtedy bolo malo ludi, dnes je vsak uz trochu ina situacia. Cez NR dnes prechadza "tisic" autobusov na ZA, Oravu, Liptov, Tatry, KE aj dalej na vychod a severovychod a myslim si, ze rychle spojenie NR-TT Os a potom este rychlejsim IC ZSSK by bolo tym busom celkom konkurencieschopne. Samozrejme, v neposlednom rade menej smogu a pohodlnejsie cestovanie k tomu.

» kamilk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 2 086 27.1.2017 23:39
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Vo fóre "GVD ŽSR aktuálny a pripravovaný" http://www.vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?id=230432&kat=1&najdi=812805&n#812805 Padol nápad na vytvorenie prípojov k IC z Nitry do Trnavy.
Jedného času ZSSK ponúkala priame autobusové spojenie Nitra-Trnava s garantovaným prestupom na IC. Pomerne rýchlo to skončilo a verím tomu, že nedostatočná kapacita autobusu príčinou nebola...

» kamilk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 2 086 27.1.2017 23:26
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Áno, ale LeoExpress jazdí v okrajových časoch. Navyše cestujúcim stačí sedieť, kdežto pri modeli z Prešova do KE niečím a tam prestup na IC + prestupný čas + vata...

Chývbajúca peronizácia v Kysaku nie je problém len IC. Že sa doteraz neudiala ani sa o nej nehovorí je len vizitkou koncepcie rozvoja ŽSR a verejnej dopravy ako takej.

» tratovak Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 8 140 27.1.2017 22:25
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Myslím si, že
Aj ja si všeličo myslím...

kamilk - na druhú stranu LEO s košičanmi zachádza do Prešova a späť - a žijú.

Keby aspoň v tom Kysaku bol prestup hrana-hrana...

» kamilk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 2 086 27.1.2017 22:14
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Zastavovanie pre Prešovskú oblasť v Kysaku má okrem časového aj psychologický efekt: Cestovať tam a potom ten istý kus nazad je tak nejak proti konvencii, neviem si celkom predstaviť, či by sa to vžilo.

» IDS-JMK-fan Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 0 27.1.2017 22:12
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Nové IC vlaky ZSSK od 1.2.2017

Tratovak: Ano, samozřejmě, připouštím, vlaky se musí dotovat. Jenže zde by se zrovna jednalo o dotaci efektivní, tj. takovou, které opodstatnění je na místě nehledě na to, že by tyto vlaky přinesly do systému i zisk. Myslím si, že hodinový takt z Bratislavy s tím, že v jednu hodinu se jede do Košic a ve druhou do Prešova, je minimum v dálkovce. Vlaky, včetně IC, musí být součástí systému a ten jako celek někdo musí dotovat. Tak se totiž dá zajistit kvalitní VHD. Pokud se nebude dotovat nic, dopracujeme se k nevábným koncům ve VHD ála trať Zagreb - Split a provoz na ní v Chorvatsku a takovou VHD fakt nechci.

nasledujúce príspevky »