Kniha jázd
Dátum
HDV / Vlak
Pridal
18.4.2012
Osobný 5139/8 [Rokytnice v Orl. h. - Vamberk - Doudleby n. Orl. - Týniště nad Orlicí - Náchod],
ČD
18.4.2012
Zrýchlený 1872 [Choceň - Týniště nad Orlicí - Václavice - Náchod - Meziměstí],
ČD
18.4.2012
Zrýchlený 1870 [Choceň - Týniště n. Orl. - Václavice - Náchod - Meziměstí],
ČD
18.4.2012
Manipulačný 84600 [Bělá pod Bezdězem - Bezděz - Doksy - Jestřebí - Česká Lípa hl.n.],
ČDC
18.4.2012
Manipulačný 86401 [Česká Lípa hl.n. - Doksy - Bezděz - Bělá pod Bezdězem],
ČDC
18.4.2012
Osobný 5153 [Hronov - Náchod - Týniště nad Orlicí - Doudleby nad Orlicí],
ČD
18.4.2012
Osobný 15206 [Jablonné nad Orlicí - Letohrad - Bohousová - Doudleby nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Náchod - Hronov],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1166 [Liberec - Česká Lípa hl.n. - Benešov n. Pl. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1161 [Ústí n. Lab. - Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Mimoň - Liberec],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1160 [Liberec - Mimoň - Česká Lípa hl.n. - Benešov n. Pl. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1155 [Ústí nad Labem hl.n. - Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Liberec],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1154 [Česká Lípa hl.n. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Osobný 5808/5811 [Zlaté Moravce-Vráble-UĽANY NAD ŽITAVOU - Vráble-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
18.4.2012
Osobný 5807 [Nové Zámky-Bánov-Šurany/Uľany nad Žitavou-Maňa - Michal nad Žitavou-Vráble-Nová Ves nad Žitavou - Slepčany-Tesárske Mlyňany-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
18.4.2012
Osobný 5806 [Zlaté Moravce-Tesárske Mlyňany-Slepčany - Nová Ves n/Žitavou-Vráble-Michal n/Žitavou-Maňa - Maňa-Uľany nad Žitavou-ŠURANY],
ZSSK
18.4.2012
Priebežný nákladný 86013/2 [Rybniště - Jedlová - Svor - Česká Lípa hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Děčín hl.n.],
ČDC
18.4.2012
Manipulačný 86011/0 [Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Jedlová - Rybniště],
ČDC
18.4.2012
Rušňový 76866/76817/76803 [Račice nad Trotinou - Smiřice - Hradec Králové hl.n. - Týniště nad Orlicí],
CZL
18.4.2012
Priebežný nákladný 66385 [Hradec Králové hl.n. - Týniště nad Orlicí - Náchod],
ČDC
18.4.2012
Priebežný nákladný 59676/0 [Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem západ - Světec Ledvice],
AWT
18.4.2012
Priebežný nákladný 59673 [Světec Ledvice - Řetenice - Ústí nad Labem záp - Kralupy nad Vltavou],
AWT
18.4.2012
Rýchlik 1254 [Praha hl.n. - Praha Smíchov - Beroun - Zdice - Jince - Příbram - Březnice - Písek - Protivín],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1149 [Turnov - Bakov n. Jiz. - Mladá Boleslav hl.n. - Všetaty - Praha hl.n. - Praha Vršovice],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1144 [Praha Vršovice - Praha hl.n. - Všetaty - Mladá Boleslav hl.n. - Turnov],
ČD