Kniha jázd
Dátum
HDV / Vlak
Pridal
18.4.2012
Manipulačný 86401 [Česká Lípa hl.n. - Doksy - Bezděz - Bělá pod Bezdězem],
ČDC
18.4.2012
Priebežný nákladný 86013/2 [Rybniště - Jedlová - Svor - Česká Lípa hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Děčín hl.n.],
ČDC
18.4.2012
Manipulačný 86011/0 [Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Jedlová - Rybniště],
ČDC
18.4.2012
Rušňový 76866/76817/76803 [Račice nad Trotinou - Smiřice - Hradec Králové hl.n. - Týniště nad Orlicí],
CZL
18.4.2012
Priebežný nákladný 66385 [Hradec Králové hl.n. - Týniště nad Orlicí - Náchod],
ČDC
18.4.2012
Osobný 5153 [Hronov - Náchod - Týniště nad Orlicí - Doudleby nad Orlicí],
ČD
18.4.2012
Osobný 15206 [Jablonné nad Orlicí - Letohrad - Bohousová - Doudleby nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Náchod - Hronov],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1166 [Liberec - Česká Lípa hl.n. - Benešov n. Pl. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1161 [Ústí n. Lab. - Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Mimoň - Liberec],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1160 [Liberec - Mimoň - Česká Lípa hl.n. - Benešov n. Pl. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1155 [Ústí nad Labem hl.n. - Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Liberec],
ČD
18.4.2012
Rýchlik 1154 [Česká Lípa hl.n. - Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n.],
ČD
18.4.2012
Osobný 5808/5811 [Zlaté Moravce-Vráble-UĽANY NAD ŽITAVOU - Vráble-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
18.4.2012
Osobný 5807 [Nové Zámky-Bánov-Šurany/Uľany nad Žitavou-Maňa - Michal nad Žitavou-Vráble-Nová Ves nad Žitavou - Slepčany-Tesárske Mlyňany-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
18.4.2012
Osobný 5806 [Zlaté Moravce-Tesárske Mlyňany-Slepčany - Nová Ves n/Žitavou-Vráble-Michal n/Žitavou-Maňa - Maňa-Uľany nad Žitavou-ŠURANY],
ZSSK
18.4.2012
Priebežný nákladný 59676/0 [Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem západ - Světec Ledvice],
AWT
18.4.2012
Priebežný nákladný 59673 [Světec Ledvice - Řetenice - Ústí nad Labem záp - Kralupy nad Vltavou],
AWT
17.4.2012
Osobný 5808/5811 [Zlaté Moravce-Vráble-UĽANY NAD ŽITAVOU - Vráble-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
17.4.2012
Osobný 5807 [Nové Zámky-Bánov-Šurany/Uľany nad Žitavou - Maňa-Michal Nad Žitavou-Vráble-Nová Ves n/Žitavou - Slepčany-Tesárske Mlyňany-ZLATÉ MORAVCE],
ZSSK
17.4.2012
Osobný 5806 [Zlaté Moravce-Tesárske Mlyňany-Slepčany - Nová Ves Nad Žitavou-Vráble-Michal Nad Žitavou - Maňa-Uľany Nad Žitavou-ŠURANY],
ZSSK
17.4.2012
Osobný 5108/15785 [Choceň - Týniště nad Orlicí - Náchod - Teplice nad Metují - Teplice n. M. město - Teplice nad Metují - Meziměstí],
ČD
17.4.2012
Osobný 15208 [Letohrad - Doudleby nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Náchod],
ČD
17.4.2012
Osobný 15203 [Náchod - Týniště nad Orlicí - Doudleby nad Orlicí - Letohrad],
ČD
17.4.2012
Osobný 15204 [Letohrad - Doudleby nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec králové hl.n.],
ČD
17.4.2012
Priebežný nákladný 86011/0 [Děčín hl.n. - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hl.n. - Jedlová - Rybniště],
ČDC